10 تکنیک برای افزایش فالوور در اینستاگرام

بسیاری از افرادی که می خواهند در فضای مجازی موفق شوند به دنبال راهی برای موفقیت هستند افزایش فالوور اینستاگرام با خودشون زیرا هر چه تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد بیشتری در معرض دید شما قرار می گیرند و می توانید کسب و کار خود را بیشتر توسعه دهید. در این مقاله، تیم تحقیقاتی دکتر ویس به بررسی راه های جذب فالوور در اینستاگرام می پردازد. اگر می خواهید بتوانید از فالوورهای خود استفاده کنید، ادامه این مقاله را بخوانید.

بیوگرافی اینستاگرام خود را بهینه کنید

اولین چیزی که افراد هنگام ورود به صفحه اینستاگرام شما با آن مواجه می شوند رزومه است. به همین دلیل سعی کنید از 150 کاراکتر رزومه خود نهایت استفاده را ببرید. بیو اینستاگرام یکی از روش هاست افزایش فالوور اینستاگرام شما را با افراد جدیدی آشنا می کند و مشخص می کند که چه کسی هستید و تخصص شما چیست. بهتر است بیوگرافی اینستاگرام شما توضیحات واضحی از شما و کسب و کارتان ارائه دهد. همچنین اگر کسب و کاری دارید، برای اطلاعات بیشتر لینک ویژه ای را در این قسمت اضافه کنید.

بسیاری از شرکت ها یک لینک به وب سایت خود در رزومه خود اضافه می کنند و کاربران به راحتی می توانند با مراجعه به وب سایت خرید خود را نهایی کنند. این یک راه است افزایش فالوور اینستاگرام که به راحتی به شما کمک می کند، بنابراین مجبور نیستید به مخاطبان فردی پاسخ دهید.

بهترین زمان برای انتشار را مشخص کنید

دانستن تقریباً زمان انتشار یک چیز است نحوه افزایش فالوور بسیار ارزشمند است. برای اینکه بدانید اکثر فالوورهای شما چه زمانی آنلاین هستند، در Instagram Insight ثبت نام کنید. برای دسترسی به این بخش، صفحه شما باید به حالت تجاری تغییر کند. پس از ورود به قسمت اطلاعات، به قسمت فالوورهای خود رفته و سپس گزینه «مشاهده همه» را انتخاب کنید. برای مشاهده ساعات فعالیت فالوورهای خود به پایین صفحه بروید.

  هویت شرکتی چیست؟ 11 نمونه از هویت بصری ایرانی ...

هنگامی که متوجه شدید که مخاطبان شما در چه ساعاتی بیشتر آنلاین هستند، زمان ارسال پست خود را با آن ساعات تنظیم کنید. این به بسیاری از افراد امکان می دهد به محض ارسال پست، پست را ببینند و با آن ارتباط برقرار کنند. در نتیجه، پست شما لایک‌ها، نظرات، ذخیره‌ها و اشتراک‌گذاری‌های بیشتری دارد و در نهایت، افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. آموزش اتصال اینستاگرام به واتس اپ.

به طور منظم پست کنید

بر اساس نظرسنجی از 14 کسب و کار در سال 2021، کسانی که به طور متوسط ​​چهار روز در هفته منتشر می کنند، دنبال کنندگان بیشتری جذب می کنند. حتی یک مطالعه نشان داد کسانی که در ساعات خاصی از روز پست می‌گذارند بیشتر در اینستاگرام دنبال کننده جذب می‌کنند. این به اینستاگرام اجازه می دهد بداند که برای صفحه و مخاطبان خود ارزش قائل هستید و اگر به پست کردن ادامه دهید، ممکن است در خطر باشید. افزایش فالوور اینستاگرام ارتقا دهید.

افزایش فالوور اینستاگرام

یاد بگیرید که الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می کند

برای اینکه بتوانید فالوور بیشتری جذب کنید، باید الگوریتم اینستاگرام را بدانید و آن را دنبال کنید. این الگوریتم به گونه ای است که افرادی که علاقه مند به انتشار هستند، بیشتر در نمایش آنها قرار می گیرند. علاوه بر این، اگر به موقع پست کنید، پست های شما به طور منظم در فیدهای مخاطبان ظاهر می شود و آنها شما را دنبال می کنند. مقاله طبل اینستاگرام چیست را بخوانید.

مطالب متنوع را به اشتراک بگذارید

یکی از روش ها افزایش فالوور اینستاگرام یعنی سعی کنید انواع نمونه مطالب را به اشتراک بگذارید. باید توجه داشته باشید که علاوه بر عکس، می توانید از طریق پست، IGTV، Rails و در صفحه خود نیز ویدیوها را آپلود کنید. زیرا در اینستاگرام افرادی با سلایق مختلف حضور دارند که برخی به عکس و برخی دیگر به ویدئو علاقه مند هستند. اگر به طور مرتب عکس‌های مختلف و همچنین ویدیوهای مختلف را به اشتراک می‌گذارید، می‌توانید انواع افراد را نزدیک خود نگه دارید.

  0 تا 100 Adobe xd: آموزش رایگان برای Adobe Xd

نوع برند خود را حدس بزنید و محتوای منحصر به فرد را به اشتراک بگذارید

یکی از روش ها افزایش فالوور اینستاگرام این در مورد شناخت نام تجاری خود و انتشار بر اساس آن است. بسیاری از مردم شما را به دلیل شخصیت شما و محصولاتی که با آنها به اشتراک می گذارید دنبال می کنند. پس سعی کنید دقیقا برند خود را بشناسید و محتوایی که برای انتشار انتخاب می کنید کاملا منحصر به فرد و خاص باشد. به خاطر داشته باشید که همه محتوا برای هر برند مناسب نیست و بهتر است محتوای صفحه شما با محصولات آن مطابقت داشته باشد.

نحوه افزایش فالوور

کپشن های زیبا بنویس

نوشتن کتیبه های زیبا و منحصر به فرد تاثیر زیادی در آن دارد افزایش فالوور اینستاگرام شما دارید. از آنجایی که افراد با دیدن عکس های زیبا جذب صفحه شما می شوند، کپشن های منحصر به فرد و زیبا باعث می شود در صفحه شما باقی بمانند. یک کپشن خوب به شما کمک می کند تا جزئیات بیشتری در مورد عکس یا ویدیوی خود به مخاطب نشان دهید. اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا زیر پست خود تا 2200 کاراکتر کپشن اضافه کنید. البته اگر کپشن شما کوتاهتر باشد، افراد بیشتری آن را خواهند خواند.

از هشتگ استفاده کنید

یکی از مهمترین مسائل در افزایش فالوور اینستاگرام و برای موفقیت استفاده از هشتگ است. استفاده از هشتگ ها می تواند شما را بیشتر دیده شود و افراد بیشتری با شما ارتباط برقرار کنند. می توانید از ابزارهای مختلفی برای یافتن هشتگ مناسب برای پست خود استفاده کنید. جذب فالوور با هشتگ یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای دستیابی به فالوورهای بیشتر. زیرا علاوه بر افرادی که شما را دنبال می کنند، افرادی که هشتگ شما را جستجو کرده اند نیز می توانند پست شما را ببینند.

  گرده گل چیست؟ گرده گل، فواید و عوارض آن

جذب فالوور با هشتگ

با مخاطبان خود تعامل داشته باشید

به افزایش فالوور اینستاگرام و حفظ فالوورهای موجود، تعامل با مخاطبان بسیار مهم است. به همین دلیل از هر فرصتی برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. به عنوان مثال، داستان سرایی یکی از مهمترین چیزهایی است که می توانید برای افزایش تعامل با فالوورهای خود از آن استفاده کنید. همانطور که می دانید استوری ها کمتر رسمی هستند و به دلیل اینکه در بالای صفحه اینستاگرام قرار دارند، اکثر مردم آن ها را مشاهده می کنند.

همکاری با صفحات دیگر

روش دیگر افزایش فالوور اینستاگرام این برای همکاری با صفحات دیگری است که به تجارت شما مرتبط هستند. این همکاری می تواند از طریق داستان ها یا حتی کمپین های مختلف باشد. می توانید از کسانی که کسب و کاری مرتبط با کسب و کار شما دارند بخواهید صفحه شما را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارند و از این طریق فالوورهای آنها نیز به شما حمله کنند. بهترین مشاغل خانگی سودآور را بشناسید.

اخرین حرف

افزایش فالوور اینستاگرام این برای بسیاری از شرکت ها مهم است و آنها می توانند با استفاده از فالوورهای بیشتر فروش بیشتری داشته باشند. اگر می دانید چگونه فالوورهای خود را افزایش دهید، می توانید در کمترین زمان ممکن بیشترین تعداد فالوور را دریافت کنید. در این مقاله از دکتر ویس به ده روش افزایش فالوور در اینستاگرام پرداختیم. اگر برای فروش و کسب درآمد بیشتر به فالوور بیشتری نیاز دارید، با توجه به نکات بالا سعی کنید فالوور واقعی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید