سئو جدید اولین کار سئو برای یک سایت جدید سئو

سئو یا سئو جدیدی را برای وب سایتی که می خواهید راه اندازی کنید راه اندازی کنید. معرفی آثار اول سئو در مورد سئو سایت جدید و اولین قدم هایی که باید بعد از راه اندازی وب سایت خود بردارید و همچنین برای شروع رتبه بندی سایت جدید در موتورهای جستجو و همچنین جذب ترافیک از گوگل و سایر موتورهای جستجو که نیازهای اصلی برای وب سایت شما در حال ورود به دنیای دیجیتال گسترده است.

سئو در یک وب سایت جدید یکی از بهترین دوستان من که به تازگی یک وب سایت راه اندازی کرده بود و از آن بسیار راضی بود، شروع به انجام نظرسنجی در مورد وب سایت خود هم از دوستانش و هم از من کرد. به خاطر داشته باشید که حتی اگر ندیدم که عاشق و مشتاق سایت جدید دوستم هستم، چگونه آن را پیدا کنم و جالبتر اینکه حتی به دنبال نام دامنه دقیق در سایت دوستم هم آن را پیدا نکردم. . بنابراین برای سئو جدید با ما بمان.

اولین قدم برای سئو سایت جدید

میدونی اولین سوالم از دوستم چی بود؟ از او پرسیدم که آیا وب سایت دیگری وجود دارد که به سایت جدید مورد نظر لینک دهد؟ و جالب اینجاست که جواب منفی بود. من از سایت خودم لینکش را گذاشتم، جالب بود که یک روز سایت جدید دوستم در نتایج موتورهای جستجو ظاهر شد. اینجاست که شما به اطلاعاتی در مورد سئوی جدید خود نیاز دارید. بنابراین اولین قدم برای سئو داشتن حداقل یک لینک خروجی است.

شما نیاز به یک لینک خارجی در سایت جدید سئو دارید

موتورهای جستجو، از جمله موتورهای جستجوی گوگل، همیشه لینک ها را دنبال می کنند. اگر لینکی از سایت شما به وب سایت های دیگر و بهتر وجود دارد. ربات ها این لینک ها را دنبال می کنند و در نهایت به سایت شما می رسند و در نهایت نتیجه بسیار خوبی برای شما دارند.

گوگل وب سایت دوست من را با دنبال کردن لینک موجود در سایت من پیدا کرد. چون از سایت دوستم لینک سایتم گذاشتم. گوگل پس از ایندکس کردن لینک وب سایت دوستم در سایت من، سایت دوست من را در نتایج موتورهای جستجو نشان داد.

هیچ لینک خارجی در سایت جدید وجود ندارد

شما می توانید در سایت جدید سایت خود را برای گوگل بدون لینک خارجی مشخص کنید. اما به خاطر داشته باشید که فهرست بندی با رتبه بندی یکسان نیست. اگر یک لینک خارجی از یک سایت معتبر دریافت کنید، موتور جستجوی گوگل نه تنها سایت شما را ایندکس می کند، بلکه بر اساس اعتبار سایتی که به شما لینک داده است، اعتبار و ارزشی نیز به شما می دهد.

بنابراین در یک سایت سئو جدید دریافت لینک از سایر وب سایت ها بسیار ارزشمند است. اما به خاطر داشته باشید که گرفتن لینک از سایت های با کیفیت و معتبر منجر به رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستجو می شود. سایت های با کیفیت پایین کمتر موثر هستند و گاهی اوقات می توانند به سئو سایت شما آسیب بزنند.

سئوی سایت جدید را بررسی یا بهبود بخشید

در مرحله اول، پس از اضافه شدن لینک خارجی به سایت، سایت شما به راحتی در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شود. اما گاهی اوقات حتی با وجود لینک های معتبر به سایت شما، وب سایت جدید شما هنوز نتایج را وارد نمی کند، باید تنظیمات سایت را وارد کنید و به احتمال زیاد دسترسی ربات ها را غیرفعال کرده اید. یا شاید در تنظیمات یا هنگام استفاده از افزونه های سئو سایت جدید شما به اشتباه روی noindex تنظیم شده باشد. در این موارد به موتورهای جستجو اجازه ورود و ثبت صفحات را نمی دهید.

کلمات کلیدی را در وب سایت جدید جستجو کنید

در سئو سایت جدید، اگر مراحل قبلی را انجام داده باشید، اکنون سایت دوست من با نام دامنه در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شود. وقتی می خواهید سئو سایت جدیدی را بهبود ببخشید. تحقیق کلمات کلیدی بهترین راه است. بنابراین کمی وقت بگذارید تا ببینید مخاطبان سایت شما به دنبال چه چیزی هستند، موتورهای جستجو به دنبال چه چیزی هستند، نیازهای آنها چیست و از چه کلماتی استفاده می کنند.

یک لیست مناسب از تحقیقات کلمات کلیدی تهیه کنید

در مرحله قبل، باید لیست خوبی از کلمات کلیدی داشته باشید که دوست دارید در آنها رتبه و دیده شوید. یا بهتر است بگوییم، مردم شما را از طریق آن پیدا خواهند کرد. از جمله این کلمات بر اساس اولویت اول در موتور. نتایج را جستجو و ارزیابی کنید. و از تعداد رقبای جدی که دارید آگاه باشید و ببینید چه کاری می توانید انجام دهید تا برجسته شوید و عملکرد بهتری داشته باشید.

شروع به نوشتن کنید

اکنون وقت آن است که در سایت جدید خود شروع به نوشتن کنید. بنویس و بنویس. سعی کنید در مورد تمام موضوعاتی که برای مخاطبان سایت شما مهم است و مطابق با اهدافتان بنویسید. از لیست کلمات کلیدی خود استفاده کنید. برای رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو، باید در زمینه های موضوعی خود محتوا تولید کنید.

مشاهده نتایج موتورهای جستجو

اکنون که شروع به نوشتن در مورد کلمات کلیدی در سایت جدید خود کرده اید، زمانی که محتوای شما توسط موتورهای جستجو رتبه بندی شد، اکنون زمان آن است که به نتایج موتورهای جستجو نگاه کنید. ببینید عناوین و محتوای مقالات شما در نتایج موتورهای جستجو خوب و جذاب هستند یا وقت آن رسیده که کمی آنها را تغییر دهید.

به ساختار سایت جدید فکر کنید

مقالات سایت جدید خود را مرور کنید تا ببینید کدام صفحات و پست ها برای شما مهم هستند. مهمترین نکته ایجاد اتصالات داخلی است. مطمئن شوید که محتوای شما به مهم ترین مقالات در سایت جدید شما منتهی می شود. بنابراین مهمترین محتوای شما یکی است سنگ زاویه، سنگ گوشه سایت شما این است. گوگل لینک های داخلی شما را ردیابی می کند و صفحاتی که لینک های بیشتری دارند، احتمالا رتبه بهتری خواهند داشت.

آخرین مرحله در سئو سایت جدید

موتور جستجوی گوگل لینک ها را دوست دارد، بنابراین لینک های داخلی مهم هستند و شروع به اتصال کلمات می کنند. اگر می توانید، با یک سایت پیوند داده شده دیگر تماس بگیرید و در مورد آنها سوال کنید سایت جدید شما دارید چیز بسیار ارزشمندی می نویسید. اما به خاطر داشته باشید که خرید لینک ممنوع است زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو بسیار هوشمند شده اند. و تمام تلاش خود را برای افزایش سئو انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید