بهترین طراح لوگو: +17 طراح لوگو ایرانی و خارجی

اگر لوگوی شرکت خود را از بهترین طراح لوگو کمک بخواهید، هرگز نگران این نخواهید بود که از مد بیفتد. زیرا یکی از مهمترین مسائل یک شرکت طراحی لوگوی آن است. در این مقاله تیم تحقیقاتی دکتر وایس نام برخی از معروف ترین طراحان لوگو را معرفی می کند. اگر می خواهید با این افراد و لوگوی معروف آن ها آشنا شوید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین طراح لوگو

لوگوی حرفه ای و خاص باید ویژگی های زیادی برای جذب مشتری داشته باشد. مهمترین عامل برای یک لوگوی موفق منحصر به فرد بودن آن است. علاوه بر این، لوگو باید دنیایی از حرفه ها و مفاهیم را در پشت خود داشته باشد. شخصی که لوگو را طراحی می کند باید از خلاقیت و مهارت خود برای ایجاد بهترین لوگو استفاده کند. در ادامه این مقاله به مواردی می پردازیم بهترین طراح لوگو در کشورهای خارجی یا ایرانی پرداخت خواهیم کرد. درباره هویت بصری بیشتر بدانید.

روت کادار (روت سدارطراح لوگو گوگل

یکی از موفق ترین لوگوها در دنیای دیجیتال، لوگوی منحصر به فرد و ساده گوگل است. طراح این لوگو، روث کادار، دارای مدرک طراحی گرافیک از دانشگاه استنفورد است. این طراح حرفه ای لوگوی زیبای گوگل را طراحی کرده است که احتمالا روزی چندین بار با آن مواجه خواهید شد. روت سدار می تواند باشد بهترین طراح لوگو در عصر حاضر.

بهترین طراح لوگو

همانطور که تا به حال متوجه شده اید، لوگوی گوگل در روزهای خاصی مانند کریسمس با تزئینات خاصی ظاهر می شود. این در حالی است که لوگوی اصلی هنوز ثابت است. روث کادار که رنگ های لوگو را انتخاب کرد، گفت که سعی کرده از رنگ های اصلی استفاده کند. اما برای اینکه آرم شرکت کمتر منظم به نظر برسد، رنگ L را به رنگ ثانویه تغییر داد.

راب جناف (راب جانوفطراح لوگو اپل

یکی دیگر از مهمترین لوگوهای دنیا، لوگوی اپل است. از آنجایی که راب جانوف لوگو را طراحی کرده است، می توان آن را به این صورت توصیف کرد بهترین طراح لوگو از دوران باستان (از سال 1976). او برای طراحی لوگو از نام شرکت که اپل بود استفاده کرد و سپس یک تکه کوچک سیب را از بین برد. جناف در ابتدا این لوگو را به شکلی رنگارنگ طراحی کرد تا بیشتر دیده شود.

  ژل رویال و 11 خاصیت آن

کارولین دیودسون (کارولین دیویدسونطراح لوگو نایک

یکی از طراحانی که بهترین لوگوی ورزشی را خلق کرده، کارولین دیودسون است که لوگوی زیبا و منحصر به فرد نایک را طراحی کرده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید لوگوی نایک بیشتر از شرکتش شناخته شده است. در این بخش می توانید قدرت طراحی لوگو را نیز باور کنید.

پل رند (پل رند) طراح لوگو IBM

برای طراحی زیبا و منحصر به فرد آمیب می توان از پل رند استفاده کرد بهترین طراح لوگو دانستن. این طراح گرافیک که در دنیا نیز شناخته شده است، لوگوی چندین شرکت را طراحی کرده است. به عنوان مثال، مهم ترین طرح های آن لوگوهای UPS، ABC، IBM و دانشگاه ییل هستند.

رهبر لندن (رهبر لیندون) طراح لوگو فدرال اکسپرس

یکی دیگر از طراحان مشهور دنیا که لوگوی بسیار زیبا و بادوامی از خود به جای گذاشته است London Leader است. این طراح حرفه ای لوگوی شرکت معروف فدکس را طراحی کرد که زندگی نامه او را بسیار واضح تر از قبل کرد. مهمترین ویژگی این لوگو این است که در عین حال شعار اصلی این شرکت را به مخاطب نشان می دهد و جذابیت خاص آن را خدشه دار می کند.

بهترین طراح لوگو در ایران

والتر لندر (والتر لندر)

والتر لندر می تواند باشد بهترین طراح لوگو در زمان خودش متوجه شد که لوگوهای زیبایی زیادی طراحی کرده است. این فرد مشهور و سرشناس با طراحی های زیبا و منحصر به فرد خود باعث شهرت بسیاری از شرکت ها شد. از مهمترین و معروف ترین آثار این طراح حرفه ای می توان به لوگوهای Levi و Alitalia اشاره کرد. گفته می شود که لوگوهای ایجاد شده توسط والتر لندر بیشتر به شکل سوئیسی مدرن بوده و اغلب گرم و آرامش بخش هستند.

پل زول (پائولا چر)

یکی از بهترین و با تجربه ترین طراحانی که در حرفه خود به موفقیت های بزرگی دست یافت پل ایول دوست داشتنی و دلسوز بود. این شخصیت از ترکیبی از عناصر فرهنگی در کنار هنرهای زیبا برای خلق لوگوهای کاملا منحصر به فرد و همچنین معنادار استفاده می کند. یکی از مهمترین کارهای این بهترین طراح لوگو می توان به لوگوی شرکت های Tiffany & CO و همچنین City Book اشاره کرد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این طراح حرفه ای و درخشان در سال 2000 برنده جایزه کرایسلر شد.

  گرده گل چیست؟ گرده گل، فواید و عوارض آن

سائول باس (سائول باس)

یکی دیگر از طراحان لوگو بسیار حرفه ای در سراسر جهان، ساول باس است که بیش از 34 سال تجربه دارد. این طراحان حرفه ای و با تجربه، لوگوهای زیبای شرکت های معروفی مانند AT&T، Bell، Kleenex و همچنین لوگوی زیبای Girl Scouts هستند. جالب اینجاست که پس از سال ها طراحی های این طراح حرفه ای همچنان مورد استفاده قرار می گیرند و جایگاه ویژه ای دارند. مقاله آموزش لایو اینستاگرام ما را بخوانید.

آلن فلچر (آلن فلچر)

یکی از افراد دوست دارد بهترین طراح لوگو آلن فلچر در طراحی خود از ترکیبی از سبک های اروپایی و آمریکایی با سبک های مدرن استفاده کرده است. این شخصیت از همان ابتدای کار خود اقدام به خلق لوگوهای زیبا و منحصربفردی کرده است که از مهمترین آنها می توان به لوگوی رویترز و وی اند ای اشاره کرد.

اریک نیچه

یکی دیگر از طراحانی که در دنیا بسیار مشهور است اریک نیچه است که طرح های بسیار زیبایی را به نام خود ثبت کرده است. این فرد حرفه ای و واجد شرایط تغییر برند جنرال داینامیکس را بر عهده داشت. در همین حال لوگوهای مختلفی برای این اثر طراحی کرد که در کنفرانس Atoms for Peace در نایت در معرض دید عموم قرار گرفت.

استاد مرتضی ممیز

حالا وقت آن است که با برخی از آنها مانند بهترین طراح لوگو آنها را در ایران ملاقات کنید. ما طراحان مجرب و واجد شرایطی داریم که تجربه کاری بسیار خوبی دارند. یکی از مهمترین این افراد استاد مرتضی ممیس است. این مرد باتجربه لوگوی شرکت سایپا را طراحی کرد که در ایران بسیار معروف است.

بهترین شرکت طراحی لوگو

پروفسور ادوارد ظهرابیان

یکی دیگر از بهترین طراحان لوگو در ایران پروفسور ادوارد ظهرابیان در کار خود بسیار موفق است. این ارمنی که لوگوهای مختلفی را طراحی کرده است با مهم ترین لوگوی خود یعنی لوگوی هواپیمایی هما شناخته می شود. ظهرابیان تنها 22 سال داشت که این لوگوی معروف را طراحی کرد و با الهام از سرمایه های پرسپولیس این لوگوی بی نظیر را طراحی کرد.

آقا بیژن

یکی از اینها بهترین طراح لوگو آقای بیژن که در ایران شناخته شده است، استادی است که تجربه و مهارت زیادی در کار خود دارد. او دارای مدرک هنرهای زیبا از دانشگاه تهران است و به عنوان یکی از بنیانگذاران انجمن هنرهای گرافیک ایران نیز شناخته می شود. از مهمترین کارهای این طراح حرفه ای می توان به طراحی لوگوی شرکت ایران خودرو اشاره کرد که در زندگی نامه او موفقیت چشمگیری داشت.

  تولید داخلی چیست؟ + مزایا و معایب

استاد احمد میرزا

تیم احمد میرزا می تواند یکی از آنها باشد بهترین طراح لوگو او در ایران اشاره کرد که آثار بسیار زیبایی از خود به جای گذاشته است. این فرد حرفه ای و با تجربه، لوگوی معروف و منحصربفرد شرکت نفت را طراحی کرده است که اگرچه زیباست، اما اهمیت زیادی در پس خود دارد.

بهترین طراحی لوگو

استاد اسماعیل کیا مقدم

یکی دیگر از طراحان حرفه ای لوگو در ایران، پروفسور اسماعیل کیا مقدم است که در رزومه حرفه ای خود کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید طرح اصلی و اصلی بانک صادرات توسط ایشان طراحی شده بود که پس از مدتی توسط استاد مرتضی ممیز اصلاح و تغییر یافت.

شرکت آرمکده

یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه طراحی لوگو، شرکت آرمکده است که در تیرماه 1390 این شرکت را راه اندازی کرد. بهترین طراح لوگو و بیش از 500 لوگو موفق در ایران به ثبت رسانده است. لوگوهای طراحی شده توسط این شرکت تجسم خلاقیت، مهارت و معناست.

شرکت بیزگو

مثالی دیگر بهترین شرکت طراحی لوگو به عنوان یک شرکت حرفه ای شناخته می شود. این شرکت با کادری مجرب و حرفه ای بهترین لوگو را در اختیار شما قرار می دهد. بیزگو بیش از 1000 طرح لوگو ثبت شده دارد که در آنها خلاقیت زیادی به چشم می خورد.

آخرین کلمه

در این مقاله به بررسی می پردازیم بهترین طراح لوگو ما هزینه کردیم و تعدادی از مهم ترین و حرفه ای ترین طراحان لوگو در ایران و خارج از کشور را نام بردیم. اگر شرکتی با نام خود دارید، هرگز اهمیت زیاد لوگو را دست کم نگیرید و به یاد داشته باشید که مردم با دیدن لوگو، برند شما را به یاد خواهند آورد. در این مقاله تیم تحقیقاتی دکتر ویس از کسانی که لوگوهای بسیار حرفه ای طراحی کرده اند نام می برد. بیوگرافی دن بیلزریان را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید