ایندیانا جونز 5 ممکن است یک کپی از فیلم لوگان، الگوی جدید نیوکال باشد

ایندیانا جونز 5 به کارگردانی جیمز منگولد احتمالا مکمل میراث ایندی خواهد بود و منگولد می تواند برای تحقق آن از فیلم قبلی خود، لوگان کپی کند.

ایندیانا جونز 5 احتمالا میراث ایندی را تکمیل خواهد کرد و جیمز منگولد مرد است. منگولد قبلاً سفر یک شخصیت نمادین را در Logan 2017 به پایان رسانده بود. اکنون او می تواند این کار را با ایندیانا جونز 5 انجام دهد و حتی شاید ایندی را در این مخمصه نابود کند.

دیزنی اخیراً چیزی را تأیید کرد که بسیاری از قبل در رویداد روز سرمایه گذاران می دانستند. منگولد کارگردانی ایندیانا جونز 5 را برعهده خواهد داشت. البته کارگردانی منگولد از این جهت متمایز است که او جایگزین استیون اسپیلبرگ می شود که چهار فیلم قبلی را کارگردانی کرده است.

قسمت پنجم ایندیانا جونز قرار است در جولای 2022 اکران شود، زمانی که هریسون فورد ستاره ایندیانا جونز 80 ساله شود. فورد نظر برخی افراد مبنی بر اینکه سن او مانع بازی در نقش ایندی می شود را نمی پذیرد. او علاقه ای به این نظرات ندارد و مدعی است این شخصیت آنقدر قوی است که می تواند حتی در فیلمی که چندان اکشن نیست موفق شود.

نسخه سبک تر و آرام تر ایندیانا جونز قطعا جالب است و منگولد قطعا مهارت های آن را دارد. کارگردان به خاطر توانایی اش در تبدیل لحظات معمولی به لحظات هیجان انگیز تحسین می شود. مانند سکانس های رانندگی فورد علیه فراری یا دعواهای خانوادگی در Walk the Line. لوگان شاهکار منگولد است و ایندیانا جونز پنجم احتمالا شبیه لوگان خواهد بود.

  خدمات سئو تضمینی سئوی تضمینی هرگز

لوگان هم یک فیلم اکشن نبود. اگرچه برخی از سریال های خشن فیلم مورد تشویق قرار گرفتند، اما همین لحظات آرام، به خصوص آخرین لحظات بود که آن را به یک فیلم فوق العاده تبدیل کرد. لوگان یکی از نمادین ترین شخصیت های دو دهه اخیر است و یادآور هیو جکمن در ولورین است.

ایندیانا جونز 5 شبیه لوگان است. هریسون فورد یک اسطوره هالیوود است و نقش او در ایندیانا جونز یکی از ماندگارترین و شاید تنها قابل مقایسه با نقش هان سولو در جنگ ستارگان است. جنگ ستارگان چیزی به فورد و سولو مدیون بود، اما هریسون فورد به اندازه کافی مورد احترام نبود. بار دیگر فرصت درخشش در ایندیانا جونز به فورد داده شد. تجربه منگولد در این زمینه باعث شد تا دیزنی فیلم را برای او کارگردانی کند. حالا این سوال در ذهن همه ایجاد شد که آیا منگولد ایندی را نابود خواهد کرد یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید