آموزش 0 تا 100 حذف اکانت اینستاگرام + حذف اکانت دائمی اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرام این یکی از اصلی ترین مشکلاتی است که برخی افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. باید در نظر داشته باشید که همه اینستاگرام را دوست ندارند. بیشتر روز و شب را در اینستاگرام می گذرانیم. بسیاری از افراد به دلایل مختلف می خواهند اکانت اینستاگرام خود را حذف کنند تا وقت خود را در این شبکه اجتماعی تلف نکنند.

حذف اکانت اینستاگرام

اول از همه، باید فکر کنید که آیا واقعاً به آن نیاز دارید یا خیر اکانت اینستا را حذف کنید داری یا نه حذف اکانت اینستاگرام مناسب برای کسانی که ساعات زیادی را بدون یادگیری چیزی در این برنامه سپری می کنند. اگر شما هم زمان زیادی را در اینستاگرام می گذرانید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید غیرفعال کردن موقت حساب کاربری است.

یکی از مزیت ها حذف اکانت اینستاگرام وقتی نظر خود را تغییر دادید، می توانید به طور موقت حساب خود را دوباره فعال کنید. بسیاری از افراد از این طریق اکانت خود را غیرفعال می کنند و پس از مدتی به آن حساب باز می گردند. درباره قرعه کشی در اینستاگرام بیشتر بدانید.

حذف اکانت اینستاگرام

نحوه حذف اکانت موقت اینستاگرام

اگر به طور موقت اکانت خود را حذف کنید، اینستاگرام پروفایل، پست ها، نظرات و لایک های صفحه شما را مخفی می کند. به حذف اکانت موقت اینستاگرام شما باید از طریق یک مرورگر وب وارد حساب کاربری خود شوید. مرحله بعدی برای حذف اکانت اینستاگرام به طور موقت روی نماد ساختگی در بالای صفحه کلیک کنید و سپس گزینه Edit Profile را انتخاب کنید. سپس باید روی گزینه “Temporarily disable my account” کلیک کنید.

سپس اینستاگرام از شما می پرسد که چرا می خواهید حساب خود را غیرفعال کنید. سپس برای حذف اکانت اینستاگرام شما باید به طور موقت رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. به این ترتیب اینستاگرام مطمئن می شود که برای غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام خود اقدام کرده اید. بعد از اینکه اینستاگرام هویت شما را تایید کرد، می توانید به طور موقت اکانت خود را غیرفعال کنید. رمز عبور و نام کاربری خود را یادداشت کنید تا مطمئن شوید در صورت تغییر نظر می توانید به راحتی وارد حساب کاربری خود شوید. درباره تبلیغات اینستاگرام بیشتر بدانید.

  10 ایده شغلی جدید برای خرید

نحوه حذف اکانت دائمی اینستاگرام

اگر قصد دارید حذف اکانت اینستاگرام همیشه باید بدانید که تمام اطلاعات مربوط به حساب کاربری شما از بین خواهد رفت. پروفایل ها، عکس ها، ویدیوها، لایک ها، نظرات و حتی فالوورهای شما برای همیشه از بین خواهند رفت. به همین دلیل، حتی اگر بعداً قصد بازگشت به اینستاگرام را داشته باشید، هرگز نمی توانید به حساب قبلی خود وارد شوید. در این صورت باید یک حساب کاربری جدید برای خود ایجاد کنید. در زیر نحوه انجام آن را توضیح خواهیم داد حذف اکانت اینستاگرام ما همیشه برای شما توضیح دادیم.

اکانت اینستا را حذف کنید

حذف اکانت اینستاگرام با موبایل

اگر قصد دارید اکانت اینستاگرام خود را برای همیشه حذف کنید شما نمی توانید از طریق برنامه ادامه دهید. برای انجام این کار، باید با مرورگری مانند کروم وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به قسمت Delete your account بروید. در این قسمت نیز مانند قسمت قبل، اینستاگرام از شما می پرسد که چرا قصد دارید حذف اکانت اینستاگرام تو خودت را داری به این سوال پاسخ دهید سپس باید رمز عبور خود را وارد کنید. این رمز عبور را وارد کنید تا هیچ کس دیگری نتواند حساب شما را حذف کند.

در این مرحله، اینستاگرام نیز به شما این فرصت را می دهد که بررسی کنید و مجدداً به شما هشدار می دهد که گزینه «حذف حساب دائمی من» را انتخاب کنید. پس از انجام این مرحله، حذف اکانت اینستاگرام با موفقیت تمام خواهید کرد.

نحوه فعال سازی مجدد اینستاگرام

همانطور که قبلاً گفتیم، اگر اکانت اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کرده اید، می توانید در صورت بررسی مجدد آن را فعال کنید. برای این کار به محض ورود به اپلیکیشن اینستاگرام از شما می خواهد که نام کاربری و رمز عبور قدیمی خود را وارد کنید. هرچند بعد از این مرحله حذف اکانت اینستاگرام همچنان می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. در این صورت حساب شما مانند روز اول خواهد بود (البته ممکن است تعدادی از فالوورهای خود را از دست داده باشید).

  گرده گل چیست؟ گرده گل، فواید و عوارض آن

حذف اکانت اینستاگرام با موبایل

بازیابی رمز فراموش شده اینستاگرام

اگر آخرین بار از اینستاگرام استفاده کرده اید و سپس حذف اکانت اینستاگرام اگر این کار را انجام دهید، رمز عبور خود را فراموش کنید، وضعیت کمی دشوارتر خواهد شد. برای حل این مشکل هنگام ورود به اینستاگرام، روی «دریافت راهنمای ورود به سیستم» یا «دریافت راهنمای ورود به سیستم» کلیک کنید. در این مرحله اینستاگرام از شما می خواهد که نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. برای ادامه روند کار بعد از حذف اکانت اینستاگرام شما باید حداقل یکی از آنها را به خاطر بسپارید. برای ایده های صفحه اینستاگرام مقاله ما را بخوانید.

پس از این مرحله صفحه ای ظاهر می شود که در آن روی “ارسال ایمیل” کلیک کنید. سپس باید ایمیل خود را وارد کنید و ایمیلی از اینستاگرام برای شما ارسال می شود. در این مرحله برای ورود به صفحه اینستاگرام باید روی گزینه Login کلیک کنید. در این قسمت شما باید یک رمز عبور جدید برای خود انتخاب کنید if حذف اکانت اینستاگرام شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید. پس از انتخاب رمز جدید، باید بر روی گزینه بازیابی رمز عبور کلیک کنید تا اکانت اینستاگرام شما فعال شود.

پس از حذف اکانت اینستاگرام به اطلاعات دسترسی پیدا کنید

حذف اکانت دائمی اینستاگرام

بازیابی رمز فراموش شده در اینستاگرام

یک نکته مهم قبل حذف اکانت اینستاگرام فقط باید با کمکی که به دیگران می کنید تبعیض آمیزتر باشید. برای ذخیره اطلاعات می توانید وارد حساب کاربری خود شده و نماد تنظیمات را انتخاب کنید. سپس باید روی “Privacy and Security” کلیک کرده و “Account Information” را وارد کنید. بعد از این مرحله روی «View account information» کلیک کنید و سپس «View all» را انتخاب کنید.

  امنیت وردپرس را 14 مرحله افزایش دهید

نتیجه

حذف اکانت اینستاگرام یکی از رایج ترین روش ها اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید آیا بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. اگر قصد انجام این کار را دارید، باید قبل از این به آن توجه کنید حذف اکانت دائمی اینستاگرام شما باید اطلاعات خود را ذخیره کنید. در این صورت هر زمان که بخواهید می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. به یاد داشته باشید که اگر می خواهید دوباره به اینستاگرام برگردید، بهتر است اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کنید. زیرا اگر آن را برای همیشه حذف کنید، هرگز نمی توانید وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید